Me pozën super seksi, Adelina Tahiri paralajmëron… (FOTO)

Këngëtarja e njohur, Adelina Tahiri, ka zbuluar së fundmi se do të rikthehet me një projekt të ri muzikor.

Pas klipit “Përgjithmonë” që publikoi në fillim të muajit korrik, kënga më e re e saj do të titullohet “Hile hile” dhe mban vulëne Irkenc Hykës.

Një ditë më parë, Adelina ka publikuar në “Instagram” një fotografi të shkëputur nga xhirimet e klipit, ku shfaqet tepër seksi.

Këngëtarja shfaqet e veshur me një palë xhinse me rruaza të qendisura në to dhe një dekolte marramendëse. Edhe një herë, Tahiri dëshmoi se këto forma i ka rikthyer menjëherë pas lindjes së djalit, Jonit.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.