Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Ish-deputeti “kaubojs” zbulon marrëdhënien me modelen seksi: Kejvinën e kam si… (FOTO)

Ish-deputeti i Partisë Socialiste, Eduart Ndocaj, është së fundmi pjesë e spektaklit të kërcimit “Dance with me”, ku si partnere ka modelen seksi, Kejvina Kthella.

Të ftuar në emisionin “Rudina”, Kthella dhe Ndocaj kanë folur edhe për marrëdhënien e ture në këtë experience, ku mbrëmjen e fundit u shpallën edhe si fitues si çifti më i mirë.

Ish-deputeti “kaubojs” më tej shpjegoi lidhjen e afërt që kishte me Kejvinën, ku tha se Kthella përveç lidhjes së gjakut që kishin është rritur së bashku me fëmijët e tij.

“Kejvina është rritur me fëmijët e mi. Unë me të atin e Kejvinës jemi kushërinj të dytë. Kemi bashkëpunuar me të atin. Kejvina është rritur me fëmijët e mi dhe është si vajza ime”, u shpreh Ndocaj.

“Po jemi rritur bashkë me fëmijët e xhaxhit, në Itali, dhe i thërras xhaxhi normalisht“, shtoi Kejvina.

[gallery ids="884914,884915,884916,884900,224782,884918,880700,877549,884921,884922,884923,877548,877546,877545,875605,870611,870610,870609,861835,861834,861829"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore