Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Hap këmbët vend e pa vend”, Klaudia Pepa kritikohet nga fansat për pozën e fundit  (FOTO)

Balerina e njohur shqiptare, Klaudia Pepa, guxon gjithmonë, jo vetëm në kërcim por edhe në përditshmërinë e saj.

Pepa e cila është mjaft aktive në profilin e saj në “Instagram”, ka publikuar së fundmi një fotografi kur ka qenë në Londër.

Në foton në fjalë, Klaudia shfaqet pranë një kabine telefonike, ku njërën këmbë e ka ngritur lart e mbështetur në të. Ndërkohë në njërën dorë mbadn edhe një valixhe.

Poza e saj është pëlqyer me mijëra herë dhe shumë fansa e kanë komplimentuar atë për talentin që ka. Por ka patur edhe nga ata që e kanë kritikuar për pozën , duke thënë se nuk është e nevojshme që të hapet në atë mënyrë.

“Je një super gocë, je një super balerinë, po një gjë nuk kuptoj pse hap këmbët ashtu vend e pa vend??”, i shkruan një fanse, të cilës Klaudia ka vendosur që të mos i përgjigjet.

[gallery ids="884765,884760,884761,884766,884767,884768,884769,884764,884763,884762,884756,884757,884758,884759,821648,795217,795212,821649,795220,795219"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore