Dogji mundësinë për t’u bërë miliardere dhe princeshë, por ç’bën sot aktorja Lindsay Lohan


Ndarja nga princi saudit miliarder Mohammad bin Salman, i dogji “përgjithmonë” mundësinë Lindsay Lohan për t’u bërë princeshë.

Megjithatë, duket se aktorja 33 vjeçare nuk është aspak e trishtuar për këtë fakt, sidomos dhe pas “flirteve” që kanë nisur me Liam Hemsworth.

Linday është fotografuar në një klub nate në Nju Jork më në formë se kurrë e veshur me një fustan ngjyrë pink.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.