Yllin televiziv e tradhton veshja, i nxjerr të gjitha (Foto)

Në Britani të Madhe ajo njihet për skandalet e saj të shumta.  Chloe Ferry, yll i serisë televizive “Geordie Shore”, ka tërhequr përsëri vëmendje, teksa është fotografuar e dehur në publik.

Biondja 24-vjeçare është turpëruar maksimalisht, sidomos kur e ka tradhtuar veshja e saj, duke ia ekspozuar gjirin para një numri të madh njerëzish.

Britanikja e etur për skandale kishte zgjedhur një veshje aq të ngushtë dhe s’kishte veshur as të brendshme, duke bërë që t’i ekspozohej gjithçka.

©Copyright Gazeta SHQIP


Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.