Trump sposton Melanian, fut në mes presidenten bukuroshe të Kroacisë (Foto)

Presidentja e Kroacisë, Kolinda Grabar Kitarovic edhe një herë ka tërhequr vëmendjen me stilin e saj unik. Gjatë vizitës së saj në Shtëpinë e Bardhë, u vu një detaj i veçantë.

Ndryshe nga fotot e tjera zyrtare, ku qëndron presidenti në mes, këtë herë Donald Trump ka zgjedhur që në krye të jetë presidentja kroate.

Si gjithmonë, Kolinda ka shkëlqyer me buzëqeshjen që e karakterizon.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.