Tronditëse/ Makina shpërthen në flakë pas aksidentit te tuneli i Elbasanit, digjet brenda shoferi (Foto)

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në autostradën Tiranë-Elbasan, ku për pasojë një person humbi jetën.

Mësohet se ngjarja e rëndë ka ndodhur rreth 10 metra nga dalja e tunelit, ku një kamion ka përplasur nga pas një makinë me targa të huaja.

Burime bëjnë me dije se makina ka qenë me gaz dhe pas aksidentit ka shpërthyer në flakë, duke djegur brenda edhe drejtuesin e automjetit.

©Copyright Gazeta SHQIP


Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.