Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Pas martesës, Blero dhe Afrona zgjedhin ishullin përrallor për muajin e mjaltit

Në muajin shtator, Blero dhe Afrona i dhanë fund beqarisë.

Çifti i njohur kurorëzuan dashurinë e tyre në bregdetin shqiptar para një numri të ftuarish, familjar, miq e emra të njohur në vendin tonë.

Ndërsa, pas ceremonisë madhështore të dasmës, tashmë ata kanë në planë e tyre udhëtimin për në muajin e mjaltit.

Si destinacion për këtë ata kanë përzgjedhur një nga ishujt më luksoz dhe përrallor në botë, Haëaiin.

Këtë e ka bërë të ditur vet Blero nëpërmjet një InstaStory.

“Hawai shihemi së shpejti me mbretëreshën time Afrona Dika”, ka shkruar Blero.

Aktualisht Blero dhe Afrona ende po jetojnë larg njëri-tjetrit për shkak të angazhimeve të Bleros në Kosovë dhe Afronës në Zvicër.

[gallery ids="883739,883740, 863908,863899,863900,863905,863910,863909,876260,876261,876263,876259,865237,863912,863911,863907,863906,869371,869442,869369,869368,869367,869366,869370,869365,869364,869363,869362,869361,869360,869357,869358,863904,863903,863902"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore