Një kopje e të atit, ja kush është djali i Mr. Bean (Foto)

Rowan Atkinson ose Mr. Bean siç njihet gjerësisht, është një prej aktorëve komikë më të dashur në botë.

I biri i tij 26-vjeçar nuk ka zgjedhur profesionin e të atit, por preferon të jetë pjesë e ushtrisë. Ai është bashkuar me “Gurkhas” pasi kaloi tre muaj në Nepal.

Lt Ben Atkinson u fut në një kurs 10 javësh, ku mësoi për kulturën lokale për t’u bashkuar me njësinë unike të Ushtrisë Britanike.

Por një gjë është e sigurt, ai Ben është një kopje e të atit në pamje.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.