Nga Aurela Gaçe, tek Alban Skënderaj, VIP-at shqiptarë reagojnë për 11-vjeçarin në Siri


Ngjarja tronditëse e Alvin Berishës, 11-vjeçarit shqiptar që ndodhet në kampet e ISIS në Siri, ka shokuar opinionin publik.

Disa prej personazhe të njohur kanë bërë thirrje drejtuar institucioneve përkatëse që mund të bëjnë diçka për gjetjen dhe shpëtimin e 11-vjeçarit:

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.