Gazetarja shqiptare çmend rrjetin, nxjerr pamjet intime me bashkëshortin (Foto)

Aulona Musta njihet si një person që nuk e ka problem të ekspozojë jetën e saj private në mediat sociale.

Së fundmi, moderatorja shqiptare postoi një foto ku pozoi përkrah bashkëshortit të saj.

Prezantuesja dhe partneri i saj këtë fundjavë duket se po e shijojnë në plazh, teksa u shfaqën të dy me veshje plazhi.

©Copyright Gazeta SHQIP


Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.