Fustani mezi i mban gjoksin gruas më të bukur në botë (FOTO)

Bukuroshja britanike, Kelly Brook është shfaqur mjaft elegante me një fustan të zi.

E cilësuar si gruaja me trupin më të përkryer në botë, ajo ka postuar së fundmi një foto mjaft të bukur në Instagram.

Por, fustani që kishte zgjedhur dukej se mezi ia mbante gjoksin e bollshëm seksbombës 39-vjeçare.

©Copyright Gazeta SHQIP


Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.