“Flakë” te Luana/ Bukuroshet që ndezin sonte ekranin (Foto)

Luana ka vendosur të eksperimentojë me veshjet e saj këtë sezon të “Shiko kush luan”. Puntatën e parë ajo u shfaq me pantallona e këmishë teksa të gjithë prisnin ta shihnin me ndonjë fustan modern e ekstravagant, siç ajo di të shfaqet më së miri.

Veshja e sotme e Luanës është më e veçanta që keni parë. Për puntatën e mbrëmjes së sotme, Luana po i rikthehet sërish pantallonave, por këtë herë në një mënyrë shumë të veçantë.

Këtë mbrëmje do të ketë surpriza pafund në emision, ku mes të ftuarve është edhe Çiljeta Xhilaga.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.