Dalin fotot/ Rama si aktor, mes striptisteve dhe femrave të lagura me shampanjë

Femra të zhveshura, striptiste dhe të lagura me shampanjë, këto janë vetëm disa nga oamjet e reja që janë publikuar nga filmi ku kryeministri Edi Rama do të luajë një rol. Në faqen e tij në Instagram, Ermal Mamaqi ka publikuar një tjetër video me pamjet nga filmi “I love Troppoja”.

Teksa në sfond dëgjohet një muzikë, videoja paraqet striptiste, femra të zhveshura që tundin të pasmet dhe të lagura me shampanjë.

Pak ditë më parë, Mamaqi publikoi një tjetër video nga ky film ku shihej kryeministri Rama teksa në rolin e tij zihej me disa persona në një kazino./ Marrë nga Dosja.al

©Copyright Gazeta SHQIP


Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.