Pas tradhtisë së shekullit/Maksi Lopez e falënderoi Ikardin që ia hoqi qafe, ja çfarë bën Wanda Nara (FOTO)

Në botën e futbollit thuajse gjithmonë përbëjnë lajm deklaratat e Maxi Lopez, Mauro Icardi dhe Wanda Nara, kur është fjala për lidhjen e pazakontë ndërmjet tyre.

Wanda ka qenë e martuar me Lopez, në kohën kur Icardi ishte shok skuadre me të dhe më pas ia kishte marrë bashkëshorten shokut të tij të skuadrës, me të cilën më vonë u martua dhe ka edhe fëmijë.

Ndërkohë, në një deklaratë më të fundit për Club 947, Maxi ka thënë se ia ka falur Mauros, për më shumë e ka falënderuar atë që e ka marrë Wandan me veten.

Por bukuroshja argjentinase nuk e ka lënë me kaq; Wanda ka bërë një postim në rrjetet sociale që më tepër ngjan me një thumb për ish-bashkëshortin.

“Respekti është si paratë: Mund ta kërkosh, por është më mirë që ta fitosh”, ka shkruar 32-vjeçarja në një mbishkrim në InstaStory.

 

©Copyright Gazeta SHQIP


Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.