Me bikini të vogla dhe rrjetë transparente, Vildane Zeneli shfaqet më “hot” se kurrë (FOTO)

Modelja kosovare, Vildane Zeneli, është një nga femrat e showbiz-it që tërheq gjithmonë vëmendjen me daljet e saj dhe me postimet që bën në rrjetet sociale.

Së fundmi, Vildane ka realizuar një set fotografik, ku shfaqet me një veshje që i nxjerr në pah gjithçka. Modelja seksi ka veshur bikini shumë të vogla dhe sipër ka një rrjetë të zezë transparente që e bën edhe më provokuese.

Ka qenë fotografi i njohur shqiptar, Fadil Berisha, ai që ka realizuar këto pamje, të cilat më pas i kanë publikuar edhe në rrjetet sociale. Pozat “hot” kanë marrë mijëra pëlqime nga ndjekësit.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.