Këngëtarja e njohur, skena të “turpshme” në ishullin luksoz (Foto)

Cardi B dhe Offset janë ndoshta çifti më “i çmendur” i reperëve që mund të keni parë ndonjëherë.

Dyshja, tepër e dashuruar, duket se e ka shijuar në maksimum udhëtimin e fundit për në “Turks & Caicos” në Karaibe.

Këtë e vërtetojnë dhe fotot e nxehta që ka publikuar Cardi B në Instagram, mbi një motor uji me bashkëshortin.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.