Jo vetëm politikanë, të gjithë në radhë për Grida Dumën (FOTO)

Krahas politikës Grida Duma ka edhe një tjetër pasion, të cilin së fundmi e ka konkretizuar. Bëhet fjalë për një libër, në thelb të të cilit është politologjia. Me titullin “Koha për Politikë”, Grida Duma shfaqet me mendimin e saj të thellë e të pjekur.

Përmes këtij libri, politikania Grida Duma hedh ide të qarta për zhvillimet politike në Shqipëri, rrugët e zgjidhjes, koha sesi mund të jetë politika e asimiluar nga të gjithë.

Mendimi i saj vjen si imponim, ku bie në sy debati, polemikat, frazat elegante në të shkruar, por mbi të gjitha mençuria si politikane e një brezi krejt ndryshe nga ai që kemi parë deri tani.

©Copyright Gazeta SHQIP


Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.