Ja si e nis ditën Roza Lati, me gjoksin zbuluar dhe të pasmet përpjetë (FOTO)

Me postimet që bën në rrjetet sociale apo me deklaratat që bën herë pas here, Roza Lati, është kthyer tashmë në një prej  personazheve më të përfolur në showbiz-in shqiptar.

Mëngjesin e sotëm, moderatorja e njohur ka publikuar në “Instastory” një foto të një kukulle gjysmë të zhveshur, me gjoksin zbuluar dhe të pasmet e ngritura.  “Mirëmëngjes ti mace fatkeqe”, shkruan Roza në foto.

Çfarë e ka mërzitur moderatoren që ka bërë një status të tillë?

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.