I dashuri filmon Dua Lipën në tualet, pamjet i publikon në “Instagram” (FOTO)

Prej disa muajsh, Dua Lipa dhe Anwar Hadid, janë ndër çiftet më të komentuar të momentit. Në çdo dalje të tyre publike apo edhe në postimet në rrjetet sociale, ata shfaqen shumë të dashuruar pranë njëri-tjetrit.

Së fundmi, modeli i njohur ka filmuar të dashurën e tij, teksa ajo ishte në tualet. Në videon e postuar në “Instastory”, këngëtarja e famshme shihet e veshur me një funstan të zi dhe është duke u rregulluar përpara pasqyrës.

Ndërkohë Anwar postimin e ka shoqëruar me një emoji zemre.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.