Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

Gjykata jep vendimin për Marsida Qatjan, ja akuzat ndaj saj

Gjykatat e Kavajës ka pranuar vendimin e Prokurorisë, e cila kërkoi masën  esigurisë “Detyrim paraqitje”, për Marsida Qatja.

Qataj akuzohet për përshtatje të ambienteve për përdorim droge.

Më herët, Prokuroia i ka kërkuar Marsida Qatjas të mos fliste më në media, ndërsa i sekuestroi edhe psaportën, pasinfoemacioneve se mund të udhëtonte për të takuar bashkëshortin e saj në burg, në Gjermani.

Në banesën e Qatjas u vra Dritan Haxholli dhe u plagos Bledar Toci. Ky i fundit është shefi i sigurisë së brendshme pranë burgut të Durrësit dhe ndodhet në spital në gjendje të stabilizuar shëndetësore.

[gallery ids="881318,881319,881317,881316,881315,881314,881313,881312,881311"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore