Ceremonia madhështore e Top Channel, mbi 700 të ftuar… Mos i humbisni këto FOTO


Top Media përkujtoi në një festë madhështore deri në orët e para të mëngjesit, ditëlindjen e themeluesit, Dritan Hoxha, dhe nisjen e sezonit të ri televiziv.

16 tetori është festa tradicionale e Top Channel-it, duke u bërë më e madhe dhe më e bukur nga viti në vit. Në krah të studios më të re Nova, dhe pishinës që së shpejti do të jetë pjesë e shtëpisë së Big Brother, me një skenografi chic dhe të kuruar me elegancë familja Top Media e gëzoi këtë natë.

Pas festës së madhe, kjo është edhe një datë që Top Channel tregon synimet për të ardhmen dhe përqendrohet te një sezon i ri. Me prodhime të reja e tradicionale, me ambicien për të qenë ashtu siç kemi qenë deri më sot. Të parët!

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.