Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Zjarr”, Beatrix Ramosaj nuk i lë vend imagjinatës me bikinit rozë (FOTO)

E veshur me rroba banje, këngëtarja Beatrix Ramosaj, është shfaqur tejet provokuese dhe seksi, duke mos i lënë shumë vend imagjinatës.

Në postimin e bërë së në fundmi në “Instagram”, ajo  i ka “tërbuar” ndjekësit me foton provokuese pranë pishinës.

Beatrix ka zbuluar se ndodhet me pushime në Ibiza, nga ku ndan me fansat e saj fotografi që tërheqin menjëherë vëmendjen. Pozat e saj marrin me mijëra pëlqime dhe komente të shumta të tipit: “Zjarr, bomba, seksi, je bukuri e rrallë,e mrekullueshme”.

[gallery ids="869849,869850,869847,880428,880429,880430,880431,880432,880433,880434,880435,880427,869852,869848,869846,869845,869844,869843,869842,869841,869840,869839,869838,869837,869836,869835,770201"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore