Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

Tragjike në Itali/ Djali shqiptar humb jetën në prani të prindërve

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në një familje shqiptare në Itali. Djali 17-vjeçar ka humbur ndjenjat dhe më pas ka ndërruar jetë në vend, pak pasi kishte hyrë në banesë në prani të prindërve.

Mediat italiane shkruajne se Endri Cania jetonte me prinderit që merreshin me bujqesi dhe ishin banorë në Sparanisë, komunë e provincës në Caserta.

Menjëherë pasi i biri ra në dysheme, ata kanë dhënë alarmin për ndihmë dhe kanë njoftuar urgjencën, po pavarësisht gjithçkaje 17 vjeçari nuk ka mundur të mbijetojë.

Pritet tashme verifikimi i shkakut, që dyshohet një arrest kardiak. Ka dyshime se pak para se të hynte në shtëpi, Endri kishte rënë nga një mur jo i lartë, por nuk kishte shfaqur asnjë problem, prandaj ende nuk dihet nëse të jetë ky shkaku apo diçka tjetër që i mori jetën të riut.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore