Për një puthje që nëna nuk ia dha, shihni reagimin e 2 vjeçarit (VIDEO)

Një video e Aleksandri Simos dy-vjeçarit nga Florida është bërë virale për reagimin e tij të adhurueshëm, kur u la nga nëna e tij e cila u largua për në punë duke mos i dhënë një puthje lamtumire.

Tot sapo kishte përfunduar një praktikë futbolli, kur nëna e tij Diana Simos nxitoi duke hapur derën dhe harroi t’i jepte lamtumirën e duhur. Ai hodhi duart lart në mosbesim duke treguar zemërimin e tij: Mami Mami … mua ….

Ishte babai i Aleksandrit, Christos, që mori telefonin e tij për të filmuar reagimin qesharak të Aleksandrit vetëm për një puthje. Në klipin një minutësh Aleksandri shihet duke i shpjeguar mërzitjen e tij babait në bisedat e tij për fëmijërore. Diana ngarkoi videon në rrjetin social Facebook, ku ka arritur mbi 20 mijë shikime.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.