Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Pa make-up dhe e djersitur, Aurela Gaçe feston 45-vjetorin e lindjes: Duke luftuar për… (FOTO)

Këngëtarja e dashur për publikun shqiptar, Aurela Gaçe, feston sot 45-vjetorin e lindjes. Nëna e dy vajzave ka zgjedhur që ta urojë veten me rastin e kësaj dite të veçantë me një foto nga palestra.

Edhe pse 45 vjeçe, për këngëtaren e njohur asgjë nuk ka ndryshuar, e këtë e tregon edhe me përkushtimin e saj pas sportit dhe duket se energjia nuk i mungon aspaK.

Krahas fotos që ka publikuar në profilin e saj në “Instagram”, Aurela shkruan se kështu nga palestra me doreza dhe e mbuluar nga djersët i kalova 45-vite. Ndërkohë urimi që i bën vetes është të shoh fëmijët të rriten dhe të jetë pranë vajzave në momentet më të vështira dhe të bukura të jetës.

“Sot ,45 vjeç???. Mund te kisha zgjedhur çdo lloj fotoje per kete dite, por kjo ,me "doreza" ne duar ,eshte simboli i te jetuarit per mua.

Keshtu, e djersitur, pa masken e perfituar nga grimi, duke luftuar per me te miren, per te realizuar veten , per te ndertuar gjithçka jam, me rrëzime e ngritje , .....keshtu i kalova keto 45 vjet....e tani ,pa i hequr "dorezat" nga duart , uroj te jem sa me gjate prane familjes time te shtrenjte.

Ky eshte I vetmi urim qe i bej vetes eshte, te jem ketu, te shoh femijet te rriten, të jem me vajzat ne hapat e veshtire e te bukur te jetes.

Te jem prane femijeve te mi, ashtu sic prinderit e mi ishin e jane me mua .

Kaq dua vertete?, vetëm jetë. Po te kemi jete e shendet, pastaj te tjerat dihen....."dorezat " ne duar, e forca perpara ??”, shkruan këngëtarja bashkëngjitur me foton që ka marrë mijëra pëlqime dhe qindra urime.

[gallery ids="880570,880573,865137,880574,880575,880576,880577,880578,880572,865138,865136,865135,865134,865133,865130,865127,839145,839144,839143,839141,125552"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore