Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Grida Duma mbledh elitën e Tiranës, bën bashkë gazetarë e politikanë (Fotot)

Krahas politikës, Grida Duma shkruan. Pasionin e saj e ka konkretizuar me botimin e një libri me titullin "Koha për Politikë".

Ajo mblodhi bashkë në event, gazetarë e pronarë mediash, politikanë dhe ish-presidentë. Shihni fotot.

[gallery ids="880991,880997,880988,880985,880996,880995,880994,880992,880990,880979,880989,880987,880986,880984,880983,880982,880981,880980,880978,880977"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore