E mbani mend Zhaden te Kloni? Shihni si duket “vajza” e saj sot (Foto)

Telenovela “Kloni” ka bërë që një numër i madh shikuesit ta ndjekin atë me kureshtje deri në episodin e fundit.

Përveç temës të serialit, me siguri nuk i keni harruar as personazhet kryesore të këtij seriali.

Carla Diaz atë kohë luante rolin e vajzës së “Zhades” me emrin “Hatixhe” dhe në atë kohë ishte e vogël. Tani ajo është 28 vjeç dhe ka pësuar një ndryshim të madh në pamje.

”Kloni” ka qenë telenovelë braziliane e zhvilluar në Rede Globo nga 1 tetori i vitit 2001 deri më 14 qershor të vitit 2002.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.