Takimi me Bashën, sqaron Glover: Diskutuam raportin, asgjë e veçantë


Përfaqësuesja e misionit të ODIHR, Audrey Glover në përfundim të takimit me kreun e PD, Lulzim Basha, sqaroi se është një takim rutinë për të diskutuar për raportin e nxjerrë nga ky institucion.

Në fjalën e saj ajo sqaroi edhe se nuk kishte planifikuar dhe nuk do të ketë një konferencë për këto takime, pasi nuk ka asgjë të re për të komunikuar, thjesht diskutime që vijojnë.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.