“Për ty ka vetëm një stinë, pranverë”/ Ja dhurata e veçantë e Metës për 75-vjetorin e Doktorit (FOTO)

Presidenti i Republikës e ka pranuar me kohë dhe publikisht dobësinë për ish-kryeministrin Sali Berisha. Kështu me rastin e 75 vjetorit të lindjes ai i ka dhuruar 75 trëndafila të bardhë dhe një mesazh urimi.

“Urimet më të ngrohta e të përzemërta! Edhe 100 vite të tjera me shëndet e lumturi! Suksese dhe mbarësi! Për Ju ka vetëm një stinë: pranverë”, shkruan Meta.

 

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.