Pasi tërhoqi vëmendjen me kostumin e bardhë të shtrenjtë, Elvana Gjata tregon se çdo javë ha këtë ushqim (FOTO)

Ajo njihet për vokalin e saj të veçantë dhe për këngët e kthyera tashmë në hite, por tërheq gjithmonë vëmendjen edhe me paraqitjen. Është fjala për këngëtaren e dashur për publikun shqiptar, Elvana Gjata.

Së fundmi, ajo ka tërhequr vëmendjen me disa foto të publikuara në “Instagram”, ku shfaqet e veshur me të bardha dhe shumë stil. Elvana ka kombinuar mjaft bukur xhaketën, pantallonat dhe kapelen, të gjitha në të njëjtën ngjyrë.

Por në një foto të publikuar në “Instastory”, këngëtarja shfaqet si pa mendje duke menduar për diçka. “T’i ketë bërë fasulet babi sot, si e hënë që është”, shkruan Gjata në foto, duke bërë të gjithë për të qeshur.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.