Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Nora ekspozoi këmbët e gjata, Roberti tundohet nga fotoja seksi e ish-bashkëshortes

Pas ndarjes së tyre të bujshme disa javë më parë, Robert Berisha dhe Nora Istrefi, janë kthyer në çiftin më të komentuar të showbiz-it shqiptar.

Pavarësiht se janë të ndarë, këngëtari është shprehur në intervista të ndryshme se ka një marrëdhënie të mirë me Norën, edhe për faktin se ajo është nëna e vajzës së tij, Renee.

Një ditë më parë, këngëtarja e njohur ka publikuar një foto në profilin e saj në “Instagram” ku ka ekspozuar këmbët e gjata. Mesa duket ish-bashkëshorti nuk është përmbajtur dot dhe e ka pëlqyer pozën e saj, duke i habitur të gjithë me veprimin e tij.

[gallery ids="830994,830987,834486,842861,879075,879076,879077,879078,879079,879080,879081,879082,879083,879084,879085,870586,856146,856148,856167,842984,842981,834473,830993,825206"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore