“Furtunë” në Policinë e Shtetit, ja drejtorët që ndryshojnë


Me firmën e Drejtorit të Përgjithshëm të Policisë së Shtetit Ardi Veliu janë bërë ndryshime në Policinë e Shkodrës, Beratit dhe Mirditë.

Shefi i Komisariatit të Policisë Shkodër Lorenc Meta është bërë Zv. drejtor për hetimin e krimit në DVP Shkodër.

Skënder Hita, që ishte zv. drejtor në Shkodër është bërë zv. drejtor në Gjirokastër

Ilir Dedja është bërë shef i Komisariatit në Shkodër.

Alfred Cenaj është bërë shef i komisariatit Berat. Më parë Cenaj mbante detyrën e shefit të Komisariatit Rrëshen.

Ermal Lulaj emërohet Shef Komisariati në Skrapar.

Naim Lala emërohet shef i Komisariatit Mirditë

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/





LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.