Çmendi kinezët me fustanin e çarë, kush është shqiptarja që vesh të dashurën e Ronaldos (Fotot)

 Georgina Rodriguez, është dhe partnerja e super futbollistit Cristiano Ronaldo.

Bukuroshja spanjolle, ka qënë e ftuar në një eviniment të organizuar në Shangai, ku dhe është shfaqur më elegante se kurrë.Georgina ka arritur të fitojë vëmendjen ë të gjithëve, me fustanin e saj ngjyrë kafe velvet, të gjatë deri ne fund të këmbëve, dhe të çarë tek gjuri e poshtë.

Fustani i saj ekstravagant, mesa duket është i përgatitur nga stilistija shqiptare  Lia Stublla, e cila e ka publikuar atë në Instagramin e saj. Gjithashtu dhe e dashura e Ronaldos, ka publikuar veshjen e saj në Instagram, ku ka marrë komplimente nga e gjithë bota.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.