“Thonë që një dashuri e madhe…”, Rike Roçi poston foton nga shtrati dhe kërkon mendimin tuaj

Rike Roçi është padyshim një nga vajzat më seksi të showbiz-it shqiptar. Fama e saj erdhi pas pjesëmarrjes në “Big Brother” dhe me kalimin e viteve kaloi edhe jashtë kufijve të Shqipërisë.

Ajo është mjaft aktive në profilin e saj në “Instagram”, ku ndan me ndjekësit e shumtë foto e video të ndryshme nga përditshmëria.

Ditën e sotme, Rike ka publikuar një foto ku shfaqet e shtrirë në krevat dhe në të shkruan: “Thojn që një dashuri e madhe vazhdon të djeg akoma nga brenda dhe kur nuk e përjeton më”.

Rike ka vendosur që të kërkojë edhe mendimin e fansave të saj në lidhje m këtë shprehje të saj, prandaj krahas fotos shkruan: “E mendoni edhe ju kështu?”.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.