Nuk do ta njihni/ Majlinda Bregu ndryshon pamjen dhe duket një yll (FOTO)

Majlinda Bregu shfaqet gjithnjë e kuruar si në veshje edhe në pamje. Sa i përket look-ut, ish-ministrja ka bërë një ndryshim dhe duket shumë ndryshe.

Me onde dhe me këtë ngjyrë flokësh kaq të ëmbël, ish-ministrja duket super yll.  Fotot janë bërë publike nga parukeria e Bregut.

“Ramë dakord pas debatit”, shkruan ajo krahas fotove.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.