Marsida ndryshon pamje, habit me qetësinë e saj para mikrofonit (Fotot)

Në shtëpinë e saj u vra një person, ndërsa një tjetër mbeti i plagosur. Por Marsida Qatja nuk e tregon dramën e një ngjarje që do kishte shokuar çdo grua e nënë.

Ajo shfaqet e qetë teksa flet para mikrofonit, madje edhe e kuruar nga pamja.

Ndaj të gjithë me të drejtë pyesin: Kush është burimi i qetësisë.

©Copyright Gazeta SHQIP


Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.