King dhe me muskuj, ju prezantojmë me boksierin shqiptar që po “çmend” vip-at në Amerikë (FOTO)

Valdrin Muriqi është boksieri me origjinë shqiptare, por i lindur në Nju Jork. Ai është bërë i famshëm në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ku e nisi karrierën e tij si model dhe më pas boksier.

Edhe pse është lindur në Nju Jork, Muriqi gjithmonë është mburrur me origjinën e tij shqiptare. “Prive” ka mësuar se prej kohësh 29-vjeçari është përkushtuar si trajner boksi për klientë që vijnë nga Lista A e “Holliwood”-it.

Së fundmi në palestrën e tij ka qenë duke u ushtruar edhe djali i aktores së famshme, Pamela Anderson, i cili do xhirojë një film të ri dhe Valdrini po e ndihmon të jetë sa më në formë.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.