Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Jeni bërë për turp”, Kejvina Kthella “tërbon” fansat me pozat me të brendshme

Modelja seksi, Kejvina Kthella, i ka “çmendur” 471 mijë ndjekësit e saj në “Instagram”, teksa ka postuar disa foto mjaft të nxehta.

Ish-velina shfaqet me të brendshme të zeza dhe një palë çizme të bardha. Teksa pozat e saj janë pëlqyer mijëra herë dhe kanë marrë komplimente të shumta, ka patur edhe nga ata që e kanë kritikuar.

“Cfar outfiti te duket qe ke vesh gjë jeni bër për turp, keni frik pak se do ju zer vdekja e ne kte gjendje po te ju gjej mjer per ju!!”.

Komenti është lexuar nga Kejvina, e cila i është përgjigjur shkurt: “Aman”, duke lënë të kuptohet se nuk i interesojnë më fjalët negative dhe të thonë çfarë të donë të tjerët.

[gallery ids="877546,875605,870610,870609,861834,861833,861835,877545,877547,877548,877549,861832,861829,861828,852836,852834,852833,852832,821212,821211,811919,811918,811909,811907,811906,811902,809213,809214,809211,802820,802818,802817"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore