Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Hoqi paruket, këngëtarja shqiptare habit fansat me pamjen e saj: Kush është kjo? (FOTO)

Dafina Zeqiri është një nga femrat shqiptare që ka eksperimentur shumë me look-un e saj. Nga flokë të shkurtër në të gjatë, nga bionde në brune, ajo gjithmonë i ka habitur fansat me paraqitjen.

Kohët e fundit këngëtarja i ka prerë flokët shumë, por herë pas here ka vendosur paruke dhe na ka bërë ta harrojmë sesi duket ajo “tullace”.

Në fotot e fundit të postuara në “Instagram”, Dafina shfaqet sërish me flokë të shkurtuar, por tashmë brune.

Madje ky ndryshim i shpeshtë, ka bërë që shumë prej fansave të saj të habiten me pamjen e re të këngëtares dhe të shtrojnë pyetjen e thjeshtë: “Kush është kjo!”. Me takat e saj në dorë dhe një fustan që shkëlqen, Dafina ka tërhequr menjëherë vëmendjen e të gjithëve

[gallery ids="877347,450662,766349,877358,877357,877356,877355,877354,877353,878062,878063,878064,877350,877351,807077,877352"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore