Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Pasi e priti në tualet, biznesmeni gay ngacmon Kujtim Gjuzin nga makina luksoze: Zemër...(Fotot)

Biznesmeni gay, Elton Ilirjani nuk ndalet së ?ngacmuari?, deputetin e opozitës së re Kujtim Gjuzin. Në një postim të fundit në Facebook, ai shfaqet pranë makinës së tij lukzose, ku edhe këtë herë bie në sy look-u tij.

? Kur të pret burri Tirons (Kytimi) dhe ti je vonuar ? i thua më prit se erdha zemër nuk ta dredh më?, shkruan ai krahas videos, në të cilën kanë vërshuar komente të shumta.

Pak ditë më parë në një studio televizive, Elton Ilirjani deklaroi se Kujtim Gjuzi është mashkulli i ëndrrave të tij. Ky i fundit i theksoi se e pranon dashurinë e tij.

[gallery ids="876164,876163,876171,876165,876166,876167,876170,876168,876169,876172,876162"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore