Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

21 foto magjike të shkrepura një sekondë para se të ndodhë 'masakra'

Jo të gjithë fotografët kanë kohën e mjaftueshme për të kapur momentin e përsosur dhe për të shkrepur një foto të shkëlqyer. Kjo është ndoshta arsyeja pse ato fotografi, të cilat nuk kanë marrë asnjë sekond për t?u shkrepur, janë ato që vlerësojmë më së shumti.

Fotografi të tilla kapin një sërë situatash të ndryshme. Një ndër to është ajo foto e shkrepur një sekondë para se të ndodhë diçka e pashmangshme. Kjo lloj fotoje ka diçka veçanërisht të mrekullueshme. Të shkrepurat në sekondat e fundit janë të shkëlqyera pavarësisht asaj që përcjell, qoftë ajo diçka e mirë, e keqe, katastrofike apo thjesht zbavitëse.

Këto janë 21 fotografi të tilla, të cilat nuk mund t?i ndihmoni, por iu mbetet thjesht t?i shikoni dhe imagjinoni rezultatin që mund të ndodhë pas asaj shkrepjeje.

[gallery ids="876453,876452,876455,876454,876465,876466,876460,876471,876456,876457,876458,876459,876468,876461,876462,876463,876464,876467,876469,876470,876472"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore