Brenda vilës luksoze të Justin Bieber, këngëtari tregon pamje të shtëpisë 8.5 milionë dollarësh (FOTO)

Justin dhe Haily Bieber kurorëzuan dashurinë e tyre për herë të dytë, vetëm pak ditë më parë. Ceremonia intime u mbajt në Karolinën e Jugut, kur të pranishëm ishin edhe shumë të famshëm.

Pas martesës, këngëtari i famshëm dhe bashkëshortja e tij, po jetojnë si të sapomartuar në një shtëpi të re super luksoze, 8.5 milionë dollarësh.

Ylli i Pop-it ka ndarë me 119 milionë ndjekësit e tij në “Instagam” disa fotografi ku ka zbuluar strehën e dashurisë në Beverly Hills. Ai gjithashtu njoftoi synimet e tij për ta shitur atë.

25-vjeçarja dhe gruaja e tij modele, 22 vjeç , e cila nisi të jetonte me partnerin në korrik 2019, treguan stilin e tyre të çuditshëm të arredimit të vilës, me koleksionet e lojërave Arcade dhe një portret gjigant të tyre duke u puthur.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.