Zbulohen detaje, si u shkrumbua “Range Rover-i” i Dritan Lelit (FOTO)

Zbulohen detaje nga djegia e makinës së kryebashkiakut të Vlorës, Dritan Leli. Ngjarja në fjalë ndodhi mëngjesin e sotëm rreth orës 04:26, në lagjen “Lef Sallata”, pranë zyrave të bashkisë.

Dyshohet se zjarri ka qenë i qëllimshëm, ku shenjestër ka qenë makina tip ‘Range Rover’ në pronësi të Bashkisë, që përdorej nga Leli.

Aktualisht nuk jepen detaje rreth ngjarjes në fjalë, ndërsa si pasojë e zjarrit është djegur dhe një tjetër automjet i parkuar ngjitur makinës së kryebashkiakut.

©Copyright Gazeta SHQIP


Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.