“Ti ke bërë para me prapanicë”, deputeti Kujtim Gjuzi, sherr në emision me biznesmenin gay

Është nxehur situata në sulme e akuza mes deputetit të opozitës së re shqiptare Kujtim Gjuzi dhe biznesmenit shqiptar Elton Ilirjani.

Në emisionin 360 gradë, deputeti e biznesmeni kanë shkëmbyer akuza dhe ofendime  mes tyre. Gjuzi ka ofenduar biznesmenin (që ndodhej në një lidhje direkte me studion) duke thënë se i kishte bërë paratë duke punuar në ‘tub’, ndërsa biznesmeni nxorri buzëkuqin dhe leu buzët

Gjuzi: Ça kërkon ti me të kuqin e buzëve. Del nga Tepelena me prapanicë mbrapsht.Ti me prapanicë ke bërë para. Ca ti bëj Zhejit se nuk e dija që ishe këtu. Ky s’ka lënë gjë pa bërë. I ke fituar paratë atje në tub. Ju jeni diarre komplet, keni nevojë për pampers.

Ilirjani: Ti je injorant! Më vjen shumë keq që qenka deputet. Kush e ka vënë këtë deputet?/express

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.