Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

Televizioni serb Tanjug censuron kryeministrin Rama kur flet shqip (VIDEO)

Televizioni serb Tanjug censuron kryeministrin Rama kur flet shqip (VIDEO)

Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiç dhe kryeministrat e Shqipërisë dhe Maqedonisë Veriore, Edi Rama dhe Zoran Zaev zhvilluan sot një konferencë për shtyp.

Por televizioni serb Tanjug ka censuruar Ramën kur ka filluar të flasë në gjuhën shqipe, duke transmetuar pamje të gazetarëve të pranishëm dhe jo figurën e kryeministrit shqiptar që po fliste në gjuhën shqipe.

"Ende na duhet anglishtja në mes", komentoi Rama në anglisht, duke vazhduar fjalimin e tij në shqip.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore