Sherr në banesën e një gruaje/ Vritet një person në Kavajë, plagoset polici

Një person ka mbetur i vrarë mëngjesin e sotëm në Kavajë, ndërsa një tjetër është plagosur. Sipas të dhënave paraprake dyshohet se krimi i rëndë ka ardhur pas një sherri të ndodhur në banesën e një gruaje.

I plagosuri dyshohet se është një polic burgu.

Policia ka nisur hetimet për ngjarjen dhe po punon për zbardhjen e rrethanave. Nuk ka ende informacion zyrtar nga policia.

©Copyright Gazeta SHQIP


Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.