Sherr dhe humor në Kuvend, ja momentet më pikante (Foto)

Seanca e djeshme u shoqërua me debate të forta mes kryeministrit Edi Rama dhe opozitës parlamentare.

Por, pavarësisht kësaj, deputetët u shfaqën të qeshur dhe në harmoni me njëri-tjetrin. Si gjithmonë vëmendjen e morën zonjat e Kuvendit, të cilat shkëlqyen me pamjet e tyre.©Copyright Gazeta SHQIP
LEXO MË TEJ:

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.