Sherr dhe humor në Kuvend, ja momentet më pikante (Foto)

Seanca e djeshme u shoqërua me debate të forta mes kryeministrit Edi Rama dhe opozitës parlamentare.

Por, pavarësisht kësaj, deputetët u shfaqën të qeshur dhe në harmoni me njëri-tjetrin. Si gjithmonë vëmendjen e morën zonjat e Kuvendit, të cilat shkëlqyen me pamjet e tyre.

©Copyright Gazeta SHQIP


Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.