Në hamam vetëm me peshqir/ Ilda Bejleri “torturon” ndjekësit (FOTO)

Moderatorja shqiptare, Ilda Bejleri është një ndër femrat më të komentuara. Ajo arrin të tërheqë gjithmonë vëmendjen për shkak të paraqitjes së saj skenike dhe jo vetëm.

Së fundmi, bukuroshja ka hapur edhe një biznes, të cilin e reklamon më së miri. Ajo ka postuar një foto në llogarinë e Instagramit, ku shfaqet nga biznesi i saj mjaft joshëse dhe e mbuluar veç me peshqir.

©Copyright Gazeta SHQIP


Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.