Me flokë të gjata dhe me baluke, ja si dukej Gjiko disa vite më parë (FOTO)

Gjiko është një ndër reperët më të suksesshëm dhe këngët e tij pëlqen shumë nga fansat, të cilët i dëgjojnë në çdo moment.

Por si dukej reperi i vogël, para se të bëhej i famshëm? Këtë e ka zbuluar së fundmi bashkëshortja e tij, Elita Rudi. Kjo e fundit duket se ka hapur arkivën e fotove dhe ka publikuar në “Instastory” një pozë të Gjikos kur ka qenë i vogël.

Në foton në fjalë, reperi shihet i buzëqeshur, me flokë disi të gjata dhe me baluke.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.